Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

9 db találat
Szűrés
  • Félkész és késztermékek gyártósori összeszerelése és ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése.
    tegnap 11:35
  • Gépkezelő/gépbeállító

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8175 Balatonfűzfő, Almádi út 4.
    automata gépsorok zavartalan működésének felügyelete, biztosítása (extruderek, megmunkáló gépsorok, csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések, csomagoló, valamint fóliázó gép) gyors, precíz hibaelhárítás termékek szalagról leszedése termék gyártásközi...
    ápr. 27.
  • Ipari létesítmény takarításának megszervezése; Elvégzett takarítási feladatok ellenőrzése; Takarító kollégák koordinálása; Szükség esetén részvétel a takarításban; Napi feladatok koordinálása, szervezése, ellenőrzése.
    ápr. 24.
  • Raktáros Karriertipp!

    8200 Veszprém, Juhar utca 8.
    Raktárosi feladatok ellátása 2 műszakos munkarendben
    ápr. 22.
  • árukiadás kézi és gépi anyagmozgatás beérkező áruk elhelyezése kiszállítandó termékek összekészítése
    ápr. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim