Fizikai, segéd, betanított munka állások Veszprém megyében 1-3 év tapasztalattal

11 db találat
Szűrés
  • Raktáros Karriertipp!

    8200 Veszprém, Juhar utca 8.
    Raktárosi feladatok ellátása 2 műszakos munkarendben
    ma 15:50
  • Targoncavezető Karriertipp!

    8200 Veszprém, Kisréti utca
    Anyagmozgatás targoncával, homlokrakodóval Kamionok megrakása Telepi feladatok elvégzése (pl. rendrakás, tehergépkocsivezetők, ügyfelek segítése)
    ma 12:45
  • Félkész és késztermékek gyártósori összeszerelése és ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése.
    tegnap 11:35
  • Gépkezelő/gépbeállító

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8175 Balatonfűzfő, Almádi út 4.
    automata gépsorok zavartalan működésének felügyelete, biztosítása (extruderek, megmunkáló gépsorok, csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések, csomagoló, valamint fóliázó gép) gyors, precíz hibaelhárítás termékek szalagról leszedése termék gyártásközi...
    ápr. 27.
  • Ipari létesítmény takarításának megszervezése; Elvégzett takarítási feladatok ellenőrzése; Takarító kollégák koordinálása; Szükség esetén részvétel a takarításban; Napi feladatok koordinálása, szervezése, ellenőrzése.
    ápr. 24.
  • Feladatok, amelyek várnak rád: Termékek megadott lista alapján történő összekészítése. Esetenként árukiadásban és leltározásban közreműködés. A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása. Beérkező árú ellenőrzése tárhelyre való bekészítése. A csomagolósorok megfelelő időben és m...
    ápr. 24.
  • árukiadás kézi és gépi anyagmozgatás beérkező áruk elhelyezése kiszállítandó termékek összekészítése
    ápr. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim