Fizikai, Segéd, Betanított munka állások, munkák Komárom-Esztergom megyében

10 db találat
  • Antennaszerelő

    Rugalmas munkavégzési hely
    Antennák, rádiós eszközök telepítése, berendezések üzembe helyezése Kábelezési feladatok elvégzése, nyomvonal kiépítése Szükséges mérések, beállítások elvégzése Hibajavítás, helyszíni felmérések Részvétel a hibaelhárításhoz, karbantartáshoz és hálózat-nyilvántartáshoz kapcsolódó....
  • Anyagelőkészítő

    2890 Tata, Faller Jenő út
    Tatai gyárunkba, betanított fizikai munkás munkakörbe keressük munkatársainkat többféle feladatra. (gépkezelés, csomagolás, anyag előkészítés) Egy műszakos, délelőttös munkarend. Feladatok lehetnek: - matracok felépítése - anyag előkészítés - kézi vagy géppel történő csomagolás -...
  • Gépkezelő-operátor

    Komárom
    "Komárom és környékéről keresünk: gépkezelő-gépbeállító-operátor teljes munkaidős nappalos munkarendű(hétfő-péntek) munkavállalókat.Gépész vagy automatika vagy villamos szakképesítés, középfokú végzettség előnyt jelent.
  • Gépbeállító

    Környe Ipari Park
    Gépsorok előírás szerinti beállítása Termékváltások alkalmával a gépek átkalibrálása Lemezvágó, kemence, hegesztőgép paraméterek szerinti beállítása Gyártógépek előírás szerinti karbantartása Gyártás folyamatos felügyelete Gyártási folyamatok adminisztrálása, riportok készítése.....
  • Betanított munkás

    2851 Környe
    Feladatok: Autóalkatrészek válogatása, utómunkája és csomagolása
  • Gépbeállító, gépmester

    2800 Tatabánya, Fürdő utca 55.
    Gépbeállítói, gépkezelői, technikusi, karbantartási feladatok ellátása, napi 8 órában, heti 5 napos munkarendben, 3 műszakban. Papíripari tapasztalattal rendelkező pályázók előnyben.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    240 000 - 285 000 Ft
  • Leltározó

    Rugalmas beosztással, teljesítmény alapján előrelépési lehetőségekkel keres budapesti székhelyű leltározó cég leltározó kollégákat, éjszakai munkavégzésre.
  • Gépkezelő szállással

    Gyártási folyamatok felügyelete, végellenőrzések elvégzése, dokumentálása Számítógépen a gyártáshoz szükséges adatok beállítása Félautomata gépsorok kezelése és felügyelete
    197 730 - 243 360 Ft