Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 1-3 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Gépkezelő

    3021, Lőrinci, Árpád u. 92-100.
    Az üzem fehér részlegén, a rád bízott gépek működtetése, felügyelete a gyártási dokumentáció pontos, precíz vezetése, anyagmozgatás, belső raktározási, fizikai munka.
    tegnap 13:30
  • Kenőanyag szervíz munkatárs (APC)

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    3032 Apc
    Főbb feladatok, munkák: Kenőanyag készletek figyelése, kezelése Gyártó berendezések kenőanyagainak: - utántöltése- mérései (mosófolyadék, emulzió) - cseréi- berendezések és tartályaik tisztítása Munkarend egy műszak
    tegnap 13:15
  • Hegesztési varratok elcsiszolása kisflexszel vagy egyéb csiszológéppel. Munkadarabok ellenőrzése.
    máj. 07.
  • Nehézgépkezelő Karriertipp!

    Országosan bárhonnan pályázható
    Földmunkapépek kezelése: gréder, henger, dózer, forgókotró és nagytömegű födmunkagépek
    máj. 07.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • kimenő kamionok szállítmányának összekészítése, megrakása, késztermékek gyártósorról történő levétele és tárolási helyre mozgatása, bejövő kamionokról áru leszedése, szállítólevél szerinti kontrollálása, a targonca működésének állandó felügyelete, a gép és a munkakörnyezet foly...
    máj. 06.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim