Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

10 db találat
Szűrés
  • édesipari desszertek kézi gyártásához cukrász kollégát keresünk
    tegnap 15:55
  • Régióvezető helyettes (takarítási területre)

    Fejér megye, Budapest, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Bács-Kiskun megye
    A Régióvezető napi munkavégzésének operatív támogatása: meglévő és új takarítási projektek koordinálása; A szervezethez tartozó takarítási részlegek munkájának megszervezése, irányítása, felügyelete; A megbízó partnerekkel való kapcsolattartás, panaszok kivizsgálása, dokumentálás...
    tegnap 15:10
  • Vezető raktáros Karriertipp!

    3200 Gyöngyös, Szurdokpart utca 2.
    Telephelyi raktárban alapanyag rendelése és selejt kezelése, mozgatása Vállalatirányítási rendszer (BC) adminisztráció Csomagolóanyagok kezelése Leltárakban való aktív részvétel Körszállítások tervezése és összekészítése Telephelyi bevételek kezelése Áruszállítás...
    ápr. 30.
  • Gépkezelő

    3021, Lőrinci, Árpád u. 92-100.
    Az üzem fehér részlegén, a rád bízott gépek működtetése, felügyelete a gyártási dokumentáció pontos, precíz vezetése, anyagmozgatás, belső raktározási, fizikai munka.
    ápr. 29.
  • Gépkezelő, lakatos végzettséggel

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    3246 Mátraderecske
    téglagyártó gépsor működtetése, felügyelete gépi berendezések karbantartása, javítása, hibaelhárítás
    ápr. 25.
  • Gépkezelő (villanyszerelő végzettséggel)

    ápr. 25.
  • Kenőanyag szervíz munkatárs (APC)

    3032 Apc
    Főbb feladatok, munkák: Kenőanyag készletek figyelése, kezelése Gyártó berendezések kenőanyagainak: - utántöltése- mérései (mosófolyadék, emulzió) - cseréi- berendezések és tartályaik tisztítása Munkarend egy műszak
    ápr. 20.
  • Jármű közvetlen szerelése nélküli pneumatikus és mechanikus fékberendezések felújítása. Beépülő alkatrészek javítása. Elkészült termékek végellenőrzése.
    ápr. 03.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim