Állások, munkák és állásajánlatok

6 db találat
  • Raktáros

    Budapest, XVIII. kerület
    Beérkezett áruk kezelése a raktárban (leszedés, szkennelés, betárolás, kiadás) Küldemények külső sérülésmentességi vizsgálata, árukár, valamint az árutöbblet és –hiány leszedő listán való feltüntetése Árukár esetén a belső előírások szerint a szükséges teendők elvégzése Árucímkéz...
  • Gépkezelő

    1184 Budapest, Lakatos út
    A Technofil Kft. 25 éve a magyar légszűrőgyártás meghatározó magánkézben lévő vállalkozása, amely a folyamatos működéshez és fejlődéshez gépbeállítási és karbantartási munkákhoz műszaki munkatársat keres. Feladatok: Termelési eszközök és az üzem megfelelő működésének biztosítása....
  • Betanított munkatárs

    Budapest, 1184 Hengersor utca 30.
    Gyártósori operátori, betanított feladatok elvégzése Termékek összeszerelése a minőségi elvárások szerint Egyszerűbb gépek kezelése
  • Targonca vezető

    1186 Budapest, Besence utca 2.
    Raktáron belüli anyagmozgatás; Raktári rend fenntartása.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    266 000 Ft
  • Repülőtéri Targoncavezető

    1185 Budapest
    Unod már a bezártságot és a monoton raktári munkát? Változtass! Építsd fel karriered nálunk, gyere hozzánk targoncavezetőnek a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren található új Cargo City raktárbázisra. Változatos, érdekes munka a repülőtér dinamikus világában versenyképes kereset...
  • Betanított munkás

    1184 Budapest, Lakatos út 44f.
    Feladatok: Gépsoron történő gyártási feladatok ellátása (szalagmunka) Gyártási részfolyamatok elvégzése (bekészítés, csíkozás, sorjázás) Készáru dobozolása Rendelés összekészítés, címkézés