Állások, munkák egyetemi végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Mélyépítésben jártas jelentkezőket keresünk építőipari területre mélyépítési, injektálási feladatokra. Betanított munkás kollégánk feladata minden hétköznap reggel pontosan megjelenni telephelyünkön, ahonnan kivitelező csapataink az adott napra ütemezett kivitelezés helyszínére u...
    máj. 13.
  • Napelemes rendszerek villamos bekötési feladatainak elvégzése Lakáselosztók átalakítása, korszerűsítése A kivitelezéshez kapcsolódó anyagbeszerzések leadása raktár felé A kivitelezéshez kapcsolódó, villanyszerelő által kitöltendő iratok, dokumentumok és saját raktárkészlet kezelé...
    máj. 11.
  • Kisegítő raktáros, gondnok Karriertipp!

    1116 Budapest, Sáfrány utca 23.
    Raktári feladatok elvégzése: áruátvétel (fizikai anyagmozgatás, többnyire 20 kg feletti súlyú dobozok), a raktár tisztántartása, késztermék szettesítés /gyártás, megrendelések dobozolása, csomagolása Esetenként egyéb feladatok céges gépkocsival (beszerzés, dokumentumok kézbesítés...
    máj. 13.
  • Termékek címkézése címkézőgéppel, illetve kézzel Készletezés, készletezési jegyzőkönyv kitöltése Raktári kisegítés Munkaidő: Hétfő és péntek között, heti 15 órában, leginkább csütörtök-pénteken 10h-tól 17:30-ig
    máj. 13.
  • Pakolós diákmunka - Budapest, 11.kerület - 04.19-20.

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1119 Budapest, major utca 69.
    Könnyű fizikai munka elvégzése, kábelek, számítástechnikai eszközök ki- és becsomagolása, pakolása, csomagoló anyag összeszedése, tv-k mozgatása.
    máj. 03.
  • Digitális nyomda dekoratőrt keres plakátnyomtatók melletti feladatokra: - tekercses/plakátnyomtatós gyakorlat; Roland és Canon Colorado nyomtatókat használunk. - dekoratőri munka, kivitelezések, elsősorban műhely és néha külső helyszíni környezetben
    ápr. 17.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim