Fizikai, segéd, betanított munka állások XI. kerületben középiskolai végzettséggel

6 db találat
Szűrés
  • Önálló-és gyártósori gépek üzemeltetése Termékváltáshoz szükséges gép átállítások elvégzése Gyártástechnológiai folyamatok működtetése Anyagmozgatás
    máj. 21.
  • Eladó -pénztáros

    1134 Budapest, Lehel téri összekötő út
    Fumatore Bt. ‼️Munkatársat keresünk‼️ Eladó-pénztáros (Nemzeti Dohánybolt) pozícióba. XIII. kerületi éjjel-nappal nyitva tartó Nemzeti Dohányboltba  keresünk,dohánybolti, illetve kereskedelmi tapasztalattal bíró,megbízható, nagyon jó fizikumú ,számítógép ismeretekkel, és pénztárg...
    tegnap 12:05
  • Gyártási munkatárs Karriertipp!

    1116 Budapest, Fehérvári út 132.
    gyártási folyamatokban való részvétel bútor minőségű betonelemek gyártásának előkészítése asztalosipari feladatok, zsaluépítés betonozás, betonkeverés, mérés javítások, felületvédelem
    máj. 21.
  • Kisegítő raktáros, gondnok Karriertipp!

    1116 Budapest, Sáfrány utca 23.
    Raktári feladatok elvégzése: áruátvétel (fizikai anyagmozgatás, többnyire 20 kg feletti súlyú dobozok), a raktár tisztántartása, késztermék szettesítés /gyártás, megrendelések dobozolása, csomagolása Esetenként egyéb feladatok céges gépkocsival (beszerzés, dokumentumok kézbesítés...
    máj. 20.
  • Kötészeti vágó Karriertipp!

    1117 Budapest, Hunyadi János út 7.
    alapos betanítás után nyomdai vágógép kezelése nyomdai gyártási utasítások végrehajtása
    máj. 17.
  • Raktáros Karriertipp!

    anyagmozgató, kiszedő feladatok ellátása megrendelések pontos, rendezett kiszedése, komissiózás, csomagolás áruátvétel, árukiadás raktári rend fenntartása
    máj. 16.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim