Fizikai, segéd, betanított munka állások, munkák 3-5 év tapasztalattal

441 db találat
Szűrés
  • általános takarítás: hulladékgyűjtés, fogyóeszközök feltöltése, tisztító vagy fertőtlenítő törlés, porszívózás, seprés, felmosás; egészségügyi takarítás: orvosi kezelők, rendelők, előírásszerű tisztítása; oktatási intézmények és irodák helyiségeinek tisztítása; vizesblokkok, öltö...
    ma 00:35
  • Automata / félautomata berendezések kezelése, felügyelete Belső anyagmozgatás biztosítása Minőségellenőrzési feladatok
    ma 00:00
  • Autóápoló

    2040 Budaörs, Ady Endre utca 40.
        Szerviz által megjavított autók, új, használt, bizományos, demó autók takarítása, átadásra való felkészítése     Szalonos autók tisztán tartása: portalanítása, áttörlése, porszívózása és ablaktisztítása, gumiápolása      Szalon előtti placcok mosása (használt autók, demóautók...
    tegnap 16:35
  • Az OTP Ingatlanüzemeltető Kft. XIII. kerületi munkahelyi éttermeibe keres bejelentett munkaviszonyban KONYHAI KISEGÍTŐ - FEHÉRMOSOGATÓ munkatársakat. Feladatok: Az étterem konyhájának zavartalan működéséhez szükséges konyhai háttérmunka elvégzése. a tevékenység ellátásához szüksé...
    tegnap 16:23
  • Hegesztett szerkezetek, lemezalkatrészek csiszolása Alkatrészek porfestésre/eloxálásra való előkészítése Alkatrészek elő – és utómunkálása, sorjázása
    tegnap 16:10
  • Töltő-és Palackvizsgáló Gépsorkezelő Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár, Sóstó út 17.
    A belső képzést, betanítást követően a feladatod a gázpalackok töltése lesz töltősoron és a kézi töltőállomáson.
    tegnap 16:08
  • Raktáros Karriertipp!

    8200 Veszprém, Juhar utca 8.
    Raktárosi feladatok ellátása 2 műszakos munkarendben
    tegnap 15:50
  • Targonca magabiztos kezelése Alapanyag ellátás a gyártási területeken Termékek fizikai mozgatása, betárolása Áruösszekészítés, anyagmozgatás, rakodási folyamat végrehajtása Vonalkód leolvasó rendszer használata A munkaterület tisztán tartása
    tegnap 14:30
  • Gépkezelő operátor

    Budapest, IV. Újpest, Káposztásmegyer
    Ipari kiöntő gépek kezelése, utántöltése, beállítása, ill. kézi kiöntés fecskendővel Temperáló kamrák kezelése Szenzor termékeink feltöltése műgyantával. Gyantázott termékek anyagmozgatása Munkakörnyezeted rendben tartása
    tegnap 14:15
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim