Service kft állás, munka (1-3 év tapasztalat)

5 db találat
Szűrés
  • Takarítási szolgáltatásunk folyamatának megszervezése, ellenőrzése Beszerzések (eszközök, gépek, tisztítószerek rendelése)  Ügyfelekkel történő aktív kapcsolattartás, elégedettség mérése 10-15 fő dolgozó több helyszínen történő irányítása és ellenőrzése, munkabeosztás, szabadságt...
    máj. 05.
  • Supervisor/Szobatakarító Karriertipp!

    1073 Budapest, Erzsébet körút
    Budapesti belvárosi 5 és 4 csillagos szállodákba és apartmanokba keresünk munkatársakat szobatakarító/ Supervisor munkakörbe.  Teljes munkaidős álláslehetőség, több műszakban.
    máj. 05.
  • Karbantartó

    1106 Budapest, Jászberényi út 82.
    Fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések karbantartása, javítása és karbantartási dokumentációinak vezetése Termék elvevő robotok karbantartása, javítása Anyagellátó rendszer karbantartása, javítása  Anyagfelszívók, szárítók, mesterkeverék adagolók, darálók karbantartása, javí...
    máj. 09.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Főbb feladatok: felvonók karbantartása, hibaelhárítása új felvonók telepítésében történő aktív közreműködés, felvonók kis-, és nagyjavítási munkáinak elvégzése.
    máj. 08.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim