Eladó állás, munka

8 db találat
Szűrés
  • - aktív termék és szolgáltatás ajánlása - vásárlók kiszolgálása - kassza és pénzkezelés - áruátvétel - szavatossági idők figyelése - eseti leltárok elvégzése - adminisztrációs feladatok - vásárlói és munkakörnyezet rendben tartása, takarítás
    máj. 19.
  • Spar Expressz árufeltöltő Karriertipp!

    1091 Budapest, Üllői út
    Termékek megrendelése, kihelyezése, adminisztráció, árellenőrzés és árváltozás nyomon követése.
    máj. 28.
  • Vásárlók kiszolgálása,pénztárgép kezelése,munkaterület tisztán tartása,árumozgatás,árufeltöltés,
    máj. 06.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  •  Feladatok:   árufeltöltés. az áru, göngyöleg kartonos illetve raklapos mozgatása a rakodásra használt gépi berendezések, elektromos üzemű gyalogkíséretű targonca megfelelő használata, kezelése PDA (Personal Digital Assistance) és a cég raktárlogisztikai programjának a MERP-nek a...
    máj. 28.
  • Árufeltöltő

    1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 51.
    - Áru pontos, tételes átvétel. - Termékek polcra való kihelyezése FIFO elv alapján - Raktár rendben tartása. - Áruk, polcok tisztán tartása
    máj. 27.
  • Shop eladó

    8500 Pápa, Jókai Mór utca
    Pápa Csóka fogadó MOL Töltőállomásra keresünk munkavállalókat shop eladói feladatok ellátására. Amennyiben szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és magadra ismertél, jelentkezz bátran!
    máj. 05.
  • a töltőgépekbe. Csokoládé olvasztótartályokba töltése zsákból, tartályból. Pék / cukrász tapasztalattal...  gyártási tapasztalat. Pék, vagy cukrász tapasztalat. középfokú végzettség Fagylalttölcsérek, ostyák...
    máj. 23.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim