Fizikai, segéd, betanított munka állások, munkák 3-5 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Postai küldemények kézi, illetve gépi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása
    tegnap 16:05
  • Postai küldemények kézi, illetve gépi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása Az import küldemények nemzetközi informatikai rendszerben történő rögzítésére, valamint küldemények tömeges kézbesítési rendszerben történő adatrögz...
  • Feladatai: Az üzemvezető által adott feladatok elvégzése. Nyilvántartások, dokumentációk kezelése, a munkakörhöz tartozó további feladatok kivitelezése.
    tegnap 08:00
  • Gyártásközi minőségellenőr Karriertipp!

    5100 Jászberény, Necső telep
    Félkész és késztermékek vizuális és mérése és ellenőrzése termék releváns ellenőrzési utasítások alapján. Az ellenőrzési utasítások továbbfejlesztése, frissítése. Észlelt hibák megjelölése, rögzítése IMFR rendszerben, hibás termék elkülönítése. Az egyszeri eltérési engedélyek és...
    ápr. 24.
  • Anyagmozgatási és daruzási feladatok ellátása CNC üzemi területen.
    ápr. 24.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim