Felszolgáló, pincér, pultos állások XIII. kerületben 1-3 év tapasztalattal

11 db találat
Szűrés
  • Raktáros munkatárs

    Budapest XI. Kelenvölgyi htsr. 5.
    Raktári ügyfelek kiszolgálása Autók rakodása (gépi) Árubeérkezés és kiadás során mennyiségi és minőségi ellenőrzés Megrendelések összekészítése Raktári rend fenntartása
    máj. 08.
  • Jogász munkatárs

    1124 Budapest, Jagelló út 24.
    - szerződések szerkesztése - szerződések véleményezése - szerződéskötési folyamatok koordinálása - a Társaság szakterületeinek támogatása szerződésekkel kapcsolatban felmerülő kérdésekben - kapcsolattartás a Megrendelőkkel, Alvállalkozókkal - egyéb adminisztratív feladatok ellátá...
    ma 14:20
  • Cukrászdai pultos Karriertipp!

    1132 Budapest, Csanády utca
    Feladataid lesznek: vendégek színvonalas kiszolgálása kasszázás nyitási- zárási feladatok ellátása kávék, italok elkészítése és felszolgálása süteménykínálatunk értékesítése cukrászda tisztán tartása
    ma 12:20
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Éttermi felszolgáló Karriertipp!

    1135 Budapest, Lehel utca 70-72.
    Felszolgálás Étterem felkészítése nyitásra Étterem zárása Fizettetés Éttermi vezetők munkájának támogatása Online pénztárgép kezelése
    ma 10:20
  • Vásárlók kedves fogadása és üdvözlése Rendelések pontos felvétele Vevők udvarias kiszolgálása Pénztárgép használata Éttermi környezetben történő munkavégzés Rendszeres takarítás az üzletben Csapatmunka Pizzatészta feltétezése és sütése Konyhai eszközök és gépek rendeltetésszerű h...
    ma 08:25
  • Felszolgáló Karriertipp!

    Rugalmas - Budapest
    Csapatbővítés céljából keressük felszolgáló kollégánkat. Téged keresünk, ha szenvedélyesen szereted a vendéglátást, megbízható vagy és van már 2-3 éves szakmai előmeneteled. Feladatok - étterem teraszának felkészítése - vendégek fogadása és kiszolgálása - ételek és italok ajánlás...
    máj. 11.
  • Báros

    1137 Budapest, Pozsonyi út 3.
    Itallapon szereplő italok elkészítése.
    máj. 08.
  • Pultos-eladó Karriertipp!

    1131 Budapest, Jász utca 136.
    Sütemény és fagylalt kiszolgálás,kasszázás,tortarendelések felvétele,árurendelés,kávéfőzés.
    máj. 08.
  • Vendégek kiszolgálása Kassza kezelése Üzlet tisztán tartása Kávé készítés Desszertek, torták bemutatása
    máj. 08.
  • Pultos

    1134 Budapest, Váci út 47.
    barista feladatkör ellátása kávék, italok készítése kassza kezelése, kiszolgálás, értékesítés sült termékek kiadása a pultból (ezek elkészítése nem feladat) napi és havi elszámolás, leltárazás, rendelés a teljes pult és munkaterület rendbentartása
    máj. 03.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim