Értékesítés, kereskedelem állások Nemesvitán 3-5 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • -Ügyfélszerzés Magyarországon -Vevőkkel történő adásvételi szerződés megkötésére irányuló tevékenység végzése -Értékesítési hálózatok szervezése -Versenyhelyzet elemzése a magyar piacon -Promóciós tevékenységek szervezése -Vásárokon és kiállításokon való részvétel. -Termékek prom...
    tegnap 17:25
  • Területi képviselő

    Rugalmas - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    Főbb feladatok: - Meglévő partnerekkel a kapcsolattartás, túraterv szerinti látogatás, rendelés felvétel. - Új partnerkapcsolatok kiépítése. - Marketing, piackutatás és merchandising. - Forgalmi tervek megvalósítása. - Folyamatos piac és konkurencia figyelés. - Önálló munkavégzés...
    tegnap 08:20
  • Gépvezérlési rendszerek, talajradarok, közműkeresők és egyéb építőipari műszerek értékesítése Új ügyfélkapcsolatok kiépítése, üzletfejlesztés főként Nyugat-Magyarország területén Tárgyalások teljes körű lebonyolítása Partnerlátogatás
    máj. 17.
  • Nagyvállalati, multinacionális cégekkel történő kapcsolatépítés Bemutató találkozók szervezése, menedzselése Döntéshozókkal történő kapcsolatfelvétel, tárgyalások Komplex projektek akvirálása, menedzselése Értékesítést támogató programok koordinációja, szervezése...
    máj. 15.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim