Épületgépész állások, munkák 5-10 év tapasztalattal

3 db találat
Szűrés
  • Építésvezető/ Bauleiter

    Carl-Bosch-Straße, Ludwigshafen, Deutschland
    Stellenbeschreibung: Als Projektleiter sind Sie der zentrale Ansprechpartner für unsere Kunden bei der BASF und verantwortlich für die Abwicklung von Projekten der Gewerke Heizung-, Sanitär- und Medientechnik auf dem Werksgelände. Sie arbeiten eng mit Kunden vor Ort und leiten ei...
    máj. 18.
  • Komplex épületgépészeti nagyrendszerek kivitelezésének irányítása A beosztott szerelők és projekt raktárosok munkájának irányítása, feladatok delegálása Gépész alvállalkozó csapatok szakmai irányítása, szerelési feladatok ellenőrzése Anyagigények folyamatos nyomon követése, anyag...
    máj. 17.
  • Épületgépész projekt raktáros

    Országosan bárhonnan pályázható
    Épületgépészeti kivitelezési munkákon történő raktár vezetése, a beérkező áruk bevételezése és kiadása, alvállalkozók kiszolgálása Raktárkészlet nyomon követése, rendelési igények összeírása, szállítólevelek kezelése Teherautóról történő le, - és felrakodás, anyagmozgatás Kapcsol...
    máj. 15.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim