Állások, munkák főiskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • projektvezetők, építésvezetők, mérnökök operatív irányítása helyszínen és telephelyen építési helyszínek látogatása, előrehaladások ellenőrzése megrendelővel való folyamatos kapcsolattartás, szerződések kezelése alvállalkozói hálózat teljes körű működtetése, fejlesztése, bővítése...
    tegnap 12:35
  • Feladatok: Sport- és multicsarnok jegyértékesítés teljes folyamatának koordinálása Online jegyértékesítési rendszer támogatás Jegyértékesítés reklamációk kezelése Havi, eseti elszámolások elkészítése Létesítmények műszaki karbantartási feladatainak  megrendelése, dokumentálása Üz...
    ápr. 29.
  • Kis- és nagy volumenű létesítményüzemeltetési projektek tervezése, kivitelezésének támogatása, nyomonkövetése Kiszolgáló létesítményekben történő karbantartások ütemezése, koordinációja Felújítási és kisebb volumenű javítások tervezése, szervezése A munkakörhöz kapcsoldó beszerzé...
    ápr. 27.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim