Állások, munkák középiskolai végzettséggel, >10 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Főbb feladatok, munkák: Kapcsolattartás a kiskereskedelmi partnerekkel írásban és telefonon Vevői rendelések feldolgozás, rögzítése az SAP rendszerben Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai és értékesítési területekkel (német/angol és magyar nyelven) Szállítmányozás megszervezé...
    tegnap 09:00
  • Ellátási lánc koordinátor

    8000 Székesfehérvár, Holland fasor 11.
    Vevői rendelések feldolgozása Folyamatos egyeztetés a tervezőkkel, project és key account csoporttal Előrejelzések elemzése Visszaigazolás küldése, vevői szállítások ütemezése Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése Beszerzési mutatószámok, beszállítók értékelése EKÁER bejel...
    tegnap 15:35
  • Belföldi és import beszerzési megrendelések teljeskörű ügyintézése, Az optimális készletszintek biztosítása, folyamatos ellenőrzése, készletgazdálkodás (készülékgyártáshoz igazodó alkatrész készlet kialakítása), Piackutatás, piaci információk beszerzése, új beszállítók felkutatás...
    máj. 06.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim