Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Főbb feladatok: felvonók karbantartása, hibaelhárítása új felvonók telepítésében történő aktív közreműködés, felvonók kis-, és nagyjavítási munkáinak elvégzése.
    ápr. 26.
  • Szerelő Technikus Karriertipp!

    Országosan bárhonnan pályázható
    Állattartó telepek technológiai kivitelezése, precíziós technológia beépítése (a munka üres telepen történik, állatokkal nincs közvetlen kontaktus)
    ápr. 24.
  • Netstal fröccsöntő gépek és a hozzá kapcsolódó gyártócella üzemeltetése, felügyelete Minőségügyi és technológiai paraméterek szerinti gyártás beállítása, dokumentálása   A termék minőségének folyamatos figyelése, hibaanalízis elvégzése hibaokok kivizsgálása, kiküszöbölése Napi és...
    ápr. 24.
  • Gépészeti szerelő Karriertipp!

    Közterületi szökőkutak gépészeti berendezéseinek telepítése, szervizelése
    ápr. 23.
  • Mintavételi tervek készítésében közreműködés, Mintavevő berendezéssel ellátott terepjáró gépjárművel szántóföldi és ültetvényen történő mintavételezés, Megszedett minták adminisztrációja, jegyzőkönyvezése Minták székhelyre beszállítása Mintavevő járművek és berendezések folyamato...
    ápr. 23.
  • Fénytechnikus Karriertipp!

    Rugalmas - Budapest
    Főként budapesti helyszíneken, rendezvények igényei alapján, aluszerkezetek és fénytechnikai eszközök telepítése, üzemeltetése, bontása Rendezvények előkészületében való részvétel Raktári, logisztikai feladatok ellátása
    ápr. 23.
  • Biztonsági világítási és világításvezérlési rendszerek programozása és beüzemelése országos szinten Biztonsági világítási és világításvezérlési rendszerek tervszerű karbantartása országos szinten Az elvégzett munkafolyamatok pontos naplózása és dokumentálása Átfogó adatbázis veze...
    ápr. 23.
  • Szerviz technikus Karriertipp!

    Rugalmas - Budapest, Pest megye
    eladott elektromos gépek üzembe helyezése, üzemeltetése és javítás adott helyszínen energia igények számítása jótállási papír szerinti garancia teljesítése Vásárlókkal való jó kapcsolattartás, kommunikáció
    ápr. 23.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim