Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 1-3 év tapasztalattal

13 db találat
Szűrés
  • Szakács

    1051 Budapest, Zrínyi utca 16.
    Szakácsot keresünk akár azonnali kezdéssel, belvárosi Tapas Bárba.
    máj. 26.
  • Udvaros - kertész

    1158 Budapest, Rákospalotai határút
    udvarunk évszakoknak megfelelő rendben tartása belső munkaterületünk tisztántartása a telephelyen és a rakárakban keletkező hulladék összegyűjtése kukák mozgatása, anyagmozgatás csapatmunka
    tegnap 13:38
  • Légtechnika szerelő Karriertipp!

    1137 Budapest, Pozsonyi út 20.
    légtechnikai rendszerek kiépítése terv alapján légtechnikai rendszerek karbantartása
    tegnap 11:00
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Spar Expressz árufeltöltő Karriertipp!

    1091 Budapest, Üllői út
    Termékek megrendelése, kihelyezése, adminisztráció, árellenőrzés és árváltozás nyomon követése.
    máj. 28.
  • Karbantartó

    1106 Budapest, Jászberényi út 82.
    Fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések karbantartása, javítása és karbantartási dokumentációinak vezetése Termék elvevő robotok karbantartása, javítása Anyagellátó rendszer karbantartása, javítása  Anyagfelszívók, szárítók, mesterkeverék adagolók, darálók karbantartása, javí...
    máj. 27.
  • - Vendégfelügyelet - Életmentési feladatok ellátása - A fürdőszolgáltatás napi üzemvitelének biztosítása - Együttműködés a műszaki kiszolgáló személyzettel, és a fürdőszolgáltatás egyéb beosztású munkavállalóival.
    máj. 27.
  • Ajtó és kerítésszerelő Karriertipp!

    1164 Budapest, Nagytarcsai út
    Saját gyártású, gondozásmentes kerítések és biztonsági ajtók megrendelőnél való szerelése Ajtók és kapuszerkezetek összeszerelése, beépítése Ügyfelekkel való kulturált kapcsolattartás Esetleges javítási feladatok elvégzése Munkaterület és gépkocsi rendben tartása...
    máj. 24.
  • Helyi üzemviteli szolgálati vezetőelektrikus

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Magyarország,Budapest,
    Zugló és környezetében lévő telephelyen működő villamos átviteli hálózati alállomások üzemeltetése, azok kezelési, diagnosztikai, karbantartási, üzemzavar-elhárítási feladatainak ellátása, Meghatározóan villamos gyakorlati és elméleti szakmunka végzése, amely gépészeti, létesítmé...
    máj. 18.
  • Takarító munkatárs

    FŐBB FELADATOK: Irodák, mosdók, tárgyalók és egyéb közös használatú helyiségek takarítása csapatban és önállóan egyaránt.
    máj. 16.
  • Autómosó

    1138 Budapest, Váci út 175.
    A szervizelt autók külső és belső tisztítása Új autók tisztasági felkészítése Gépjárművek mozgatása telephelyen belül
    máj. 13.
  • Udvaros

    máj. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim