Fizikai munka állások Budapesten 3-5 év tapasztalattal

10 db találat
Szűrés
  • Önálló-és gyártósori gépek üzemeltetése Termékváltáshoz szükséges gép átállítások elvégzése Gyártástechnológiai folyamatok működtetése Anyagmozgatás
    máj. 21.
  • Fröccsüzemi operátor

    1106 Budapest, Jászberényi út 82.
    Fröccsgépeken gyártott műanyag alkatrészek első körű minőség ellenőrzése és csomagolása Kézi összeszerelési feladatok elvégzése Műanyag alkatrészek utánmunkálása
    tegnap 09:05
  • Karbantartó

    Fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések karbantartása, javítása és karbantartási dokumentációinak vezetése Termék elvevő robotok karbantartása, javítása Anyagellátó rendszer karbantartása, javítása  Anyagfelszívók, szárítók, mesterkeverék adagolók, darálók karbantartása, javí...
    máj. 21.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Nyomdai Utómunkás Karriertipp!

    1095 Budapest, Dalai Láma út 8.
    Nyomdaipari termékek vágása, ponyvaanyagok ragasztása Pontos munkavégzés
    máj. 20.
  • Helyi üzemviteli szolgálati vezetőelektrikus

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Magyarország,Budapest,
    Zugló és környezetében lévő telephelyen működő villamos átviteli hálózati alállomások üzemeltetése, azok kezelési, diagnosztikai, karbantartási, üzemzavar-elhárítási feladatainak ellátása, Meghatározóan villamos gyakorlati és elméleti szakmunka végzése, amely gépészeti, létesítmé...
    máj. 18.
  • Takarító munkatárs

    1158 Budapest, Rákospalotai határút
    FŐBB FELADATOK: Irodák, mosdók, tárgyalók és egyéb közös használatú helyiségek takarítása csapatban és önállóan egyaránt.
    máj. 16.
  • Autómosó

    1138 Budapest, Váci út 175.
    A szervizelt autók külső és belső tisztítása Új autók tisztasági felkészítése Gépjárművek mozgatása telephelyen belül
    máj. 13.
  • Udvaros

    udvarunk évszakoknak megfelelő rendben tartása belső munkaterületünk tisztántartása a telephelyen és a rakárakban keletkező hulladék összegyűjtése kukák mozgatása, anyagmozgatás csapatmunka
    máj. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim