Állások, munkák magyar nyelvtudással, 3-5 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Szintén megváltozott munkaképességű kollégák mindennapi munkavégzését és hosszú távon egészségét segíted azzal, hogy munkaidejükben két feladat között megmasszírozod őket.
    tegnap 12:25
  • Fogorvos

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8900 Zalaegerszeg
    Általános fogorvosi feladatok ellátása.
    máj. 09.
  • Ha szeretnél kilépni a komfortzónádból, és kamatoztatni a szaktudásodat, akkor jelentkezz hozzánk Operátornak! A Gondosóra Program keretein belül keresünk Egészségügyi (Szakápoló, Mentőápoló, Mentésirányító) végzettséggel rendelkező Operátorokat, akik nem csak jó fejek, de fontos...
    máj. 08.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona Ápoló munkakörbe keres munkatársat. Főbb feladatok, elvárások: Demens, valamint idős betegeket ellátó általános ellátási formát biztosító gondozási-ápolási tevékenységek elvégzése (mint például: az ellátottak étkeztetése, sze...
    máj. 02.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim