Dunaharasztii állások, munkák, állásajánlatok

7 db találat
  • Targoncás, komissiozó

    2330 Dunaharaszti
    Főbb feladatok, munkák: Bővűlő csapatunkba keresünk Gépi anyagmozgatót (targonca vezetőt) Feladatok: - raktári és logisztikai feladatok teljes körű ellátása Bérezés: Próba idő alatt:(3 HONAP) NETTO 210.000 HUF Próba idő után: NETTO 230.000HUF Amennyiben érdekli a munka kérem fény...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    210 000 Ft
  • Kapu szerelő technikus

    Rugalmas munkavégzési hely
    garázskapuk, ipari kapuk, kapunyitó motorok, sorompók, automata ajtók, biztonsági rácsok telepítése és szervizelése az ország egész területén
  • Értékesítő - projektvezető műszaki területre

    beérkező árajánlatkérések feldolgozása, ajánlatok készítése az ügyfél igényére helyszíni felmérés és műszaki egyeztetés a megrendelővel szerződések megkötése rendelések intézése beszállítókkal egyeztetés a műszaki osztállyal, a kivitelezés adminisztratív támogatása projektvezetés...
  • Karosszéria lakatos

    - Tehergépjárművek, autóbuszok és személygépjárművek karambolos javítása- Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése- Gyártói és biztosítói elvárások figyelembevételével történő munkavégzés
  • Vagyonőr

    Azonnali kezdéssel vagyonőr kollégát keresünk dunaharaszti irodaházunkba!Feladat: személy- és gépjármű be- és kiléptetése.
  • Rakodó

    Tárgyak és bútorok csomagolása, mozgatása, kisteherautóval való szállítás, szortírozás stb.
  • Kasszás-pultos

    Dunaharasztin található kellemes, családias hangulatú irodai étterembe keresünk pultos-kasszás kollégát. Amik a feladataid lennének: kávékészítés; vendégek kiszolgálása; szendvicskészítés; hűtök töltése; munkaterület és vendégterület tisztántartása; reggeli készítése; pénztárgép....
    180 000 Ft