Diszpécser állások Budapesten 3-5 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Szakács

    1051 Budapest, Zrínyi utca 16.
    Szakácsot keresünk akár azonnali kezdéssel, belvárosi Tapas Bárba.
    máj. 26.
  • Forgalmi munkatárs

    1037 Budapest, Pomázi út 15.
    Diszpécseri és vezénylési feladatok ellátása (fuvarfeladatok kiosztása, kapcsolattartás járművezetőkkel, nyomkövetés, ellenőrzés), autóbuszok műszaki átvétele, átadása Operatív forgalomirányítás Műszaki vizsga érvényesség, időszakos szervizek és javítások nyomon követése Hatósági...
    tegnap 11:14
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Diszpécser

    1097 Budapest, Gubacsi út 24.
    Munkakör leírása: össze kell hangolni a  a szállítási folyamatokat koordinálni kell a kiszállítók munkáját, vagyis a te munkád a kiszállítás előkészítése, szervezése, teljes felügyelete fontos része a feladataidnak a szállításokkal kapcsolatosan kialakult helyzetek, problémák gyo...
    máj. 23.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim