Diósdi állások, munkák 3-5 év szakmai tapasztalattal

7 db találat Szűrés
  • Diósdon, az Interspar áruházban található, mobiltelefonokat és kiegészítőket árusító üzletünkbe keresünk jó beszédkészséggel rendelkező, technikai dolgok iránt érdeklődő eladót. Havi munkaidő kb. 15 nap. Kezdő fizetés: nettó 200.000 Ft.
    jan. 13.
  • Meglévő belföldi partnerekkel történő kapcsolattartás (rendelések felvétele, visszaigazolása, szállítási határidő egyeztetése, esetleges készlethiány jelentése és várható szállítási határidő megadása) Vevői Megrendelés rögzítése a vállalatirányítási rendszerben Vevői megrendelésr...
    jan. 12.
  • Nemzetközi orvostechnikai-eszköz gyártó és forgalmazó vállalat DIÓSDI irodájába MANAGER ASSZISZTENS munkatársat keres.
    jan. 12.
  • Folyamatmérnök

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Pest megye, Diósd
    Gyártóeszközök folyamatképességének fenntartása és javítása a minőség és produktivitás biztosítása érdekében Gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása (CNC eszterga, CNC maró, csiszoló, polírozó, koptató, huzalszikra) Forgácsolással készülő alkatrészek gyártástechnológiájának e...
    jan. 12.
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    jan. 11.
  • Áruátvevő (Diósd)

    2049 Diósd, Balatoni út 2.
    Áruforgalomhoz kapcsolódó tevékenységek elvégzése, visszáruk intézése Raktári rend megtartása Áruk szakszerű tárolása, göngyölegkezelés Áruátvételek végrehajtása mennyiség, minőség, szavatossági idő, jelölések tételes ellenőrzésével
    jan. 07.
  • Háztechnikus (Diósd)

    Ellátja az épület háztechnikus teendőit (épületgépészet üzemeltetése, házfelügyeleti rendszer kezelése, kisebb javítások elvégzése, karbantartások felügyelete) Környező SPAR üzletekben heti rendszerességgel javítások, karbantartások elvégzése Kapcsolattartó a karbantartó partner...
    dec. 23.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim