Eladó állás, munka

14 db találat
Szűrés
  • Feladatok: - vásárlók kérdéseinek megválaszolása - szakszerű segítségnyújtás - az áruk kihelyezése - a növények ápolása
    máj. 10.
  • Dohánybolti eladó

    6722 Szeged, Bécsi körút 27.
      Szegedi belvárosi dohányboltba keresek eladói tapasztalattal rendelkező munkatársat, fix délutáni műszakba azonnali kezdéssel. Munkarend: Csütörtök: 14:00-24:00, Péntek: 14:00-24:00, Szombat: 14:00-24:00, Vasárnap: 14:00-23:00 Kérem csak azok jelentkezzenek, akiknek ez a munkar...
    máj. 01.
  • Vevőkiszolgálás Áruátvétel, pakolás Dekorálás és áruprezentáció Kasszázás Az üzlet rendben és tisztán tartása Árukészlet biztosítása az üzlet koncepciójának megfelelően és a márkazónák átlátható, egyértelmű elrendezése
    máj. 03.
  • egyszerű ételek elkészítése (pl. sült krumpli, sült tarja, szendvics, hot-dog) egyéb konyhai feladatok ellátása (pl. mosogatás) pakolás, munkaterület tisztán tartása pénztárgép kezelése
    ápr. 22.
  • értékesítő; Értékesítés, Kereskedelem; Nem kell nyelvtudás; Általános munkarend; Full time work; High...
    máj. 10.
  • sikeres értékesítő szeretnél lenni! A kiemelkedő egyéni sikerek mellett, megtalálod a helyed csapatban...
    máj. 11.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim