Állások, munkák és állásajánlatok

6 db találat
  • Eladó-üzletvezető

    2141 Csömör
    Eladó Munkatársakat keresünk!Bolti eladó munkatársakat keresünk Budaörsre,Fodrászkellék-Illatszer üzletünkbe,teljes munkaidőbe.Szeretnénk ha csapatunk egy kedves,ügyes,vidám munkatárssal bővülne.Jelentkezz,ha:-Van eladói tapasztalatod és szeretsz...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    200 000 Forint
  • Halottszállító / Temető üzemeltetési munkatárs

    2141 Csömör
    Feladatok:- Elhunyt szállítása- Zöldfelület karbantartás- Temetési szertartások lebonyolításaSzerződés típusa: HatározatlanMunkavégzés kezdete: azonnalJelentkezés szeméyesen a temetőben, vagy a +36.30.6386848 telefonon is...
  • Kerékpáros kézbesítő

    2141 Csömör, Kossuth Lajos utca 20.
    Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részéreHírlap előfizetések gyűjtéseHírlapok és sorsjegyek értékesítéseElszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
  • Vagyonvédelmi váltásvezető

    2141 Csömör, Széchenyi utca 129.
    A kijelölt területen dolgozó vagyonőrök felügyelete Napi szolgálatszervezés, irányítása, ellenőrzése Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése Folyamatos adatszolgáltatás a megbízó részére Adott területre vonatkozó őrutasítás betartatása...