XI. kerületi állások, munkák

160 db találat
Szűrés
  • Szakács

    1051 Budapest, Zrínyi utca 16.
    Szakácsot keresünk akár azonnali kezdéssel, belvárosi Tapas Bárba.
    máj. 26.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Telefonon, email-en és jegykezelő rendszerekben érkező kérések, bejelentések rögzítése számítógépen, ügyeletes értesítése bejelentések életciklusának nyomon követése, felhasználók felé történő folyamatos visszajelzés Rendszermonitorozás szoftveres támogatással, monitoring riasztá...
    máj. 22.
  • Gyártási munkatárs Karriertipp!

    1116 Budapest, Fehérvári út 132.
    gyártási folyamatokban való részvétel bútor minőségű betonelemek gyártásának előkészítése asztalosipari feladatok, zsaluépítés betonozás, betonkeverés, mérés javítások, felületvédelem
    máj. 21.
  • Betonvágó szakmunkás

    1117 Budapest, Hunyadi János út 9.
    20 éve fennálló budapesti telephelyű építőipari cég munkatársakat keres betonfúrási és betonvágási szakmunkára.
    máj. 21.
  • Pultos/Eladó Karriertipp!

    1118 Budapest, Rétköz utca 7.
    Legalább három éves, hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk újbudai pékségünkbe, Főbb feladatok:  Termékek kipakolása, rendszerezése, pult feltöltése Szendvics készítés, péksütemények sütése Vevők kiszolgálása, kávéfőzés Pénztárgép kezelése Üzle...
    máj. 21.
  • Kivonatok céges excelbe rögzítése Posta iktatása Levelek kezelése, megválaszolása GLS kezelése (dél előtt kell szólni a futárnak) Szerződések rögzítés
    máj. 21.
  • Kisegítő raktáros, gondnok Karriertipp!

    1116 Budapest, Sáfrány utca 23.
    Raktári feladatok elvégzése: áruátvétel (fizikai anyagmozgatás, többnyire 20 kg feletti súlyú dobozok), a raktár tisztántartása, késztermék szettesítés /gyártás, megrendelések dobozolása, csomagolása Esetenként egyéb feladatok céges gépkocsival (beszerzés, dokumentumok kézbesítés...
    máj. 20.
  • házipénztár kezelése beérkező számlák rögzítése banki folyamatok nyomon követése, utalások intézése adatrögzítés excelben számlakiállítás, sztornózás kintlévőségkezelés
    máj. 18.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim