Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, középiskolai végzettséggel

5 db találat
Szűrés
  • Szakács

    1051 Budapest, Zrínyi utca 16.
    Szakácsot keresünk akár azonnali kezdéssel, belvárosi Tapas Bárba.
    máj. 26.
  • értékesítés vásárlók szakszerű, minőségi kiszolgálása az üzlet rendben és tisztán tartása üzletmenettel kapcsolatos feladatok (kasszázás, áruátvétel, pakolás, árazás, leltár)
    máj. 28.
  • Feladataid lesznek: Beérkező áruk átvétele, ellenőrzése, tárhelyre történő betárolása és rögzítése; Áru összekészítése kiszedési lista alapján; Csomagolás, raklapok fóliázása; Árukiadás; Raktári rend- és fegyelem betartása, Leltározásban való aktív részvétel...
    máj. 27.
  • Miért jó a csapatunk tagjának lenni? Segítőkész és barátságos csapat vár téged. Egyedi élelmiszeripari tudásra tehetsz szert. Ha nincs élelmiszeripari tapasztalatod, mi betanítunk. Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban. Egyedi ötletek megv...
    máj. 23.
  • fizikai árumozgatás a raktárvezető utasításai szerint, valamint a felmerülő igényeknek megfelelően, a kivitelezési egység által igényelt anyagok kiadása, fel nem használt, illetve bontásból eredő anyagok visszavételezése, a Társaság által vásárolt anyagkészlet és tárgyi eszközök...
    máj. 07.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim