Budapest, XVIII. kerületi állások, munkák, állásajánlatok

11 db találat
  • Eladó-pénztáros (XVIII. kerület)

    1188 Budapest, Alacskai út 3.
    A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása Állandó udvarias kapcsolattart.
  • Raktáros Karriertipp!

    1182 Budapest, Üllői út 807.
    Holland tulajdonú acélcsőkereskedelemmel foglalkozó cég munkatársat keres RAKTÁROS pozícióba azonnali belépéssel.Feladatok: Áru összekészítése és mozgatása raklapos vagy szálanyag formájában Szállítólevelek és egyéb dokumentációk kezelése
  • Raktáros munkatárs Karriertipp!

    1184 Budapest, Lakatos út 42a.
    Raktárunkba (Budapest, XVIII. ker.) keresünk targoncavezetői jogosítvánnyal és releváns gyakorlattal rendelkező munkatársakat. Acélipari termékek, lemezek, szálanyagok fel illetve lerakodása, összekészítése, ellenőrzése. Elektromos targoncákkal történő munkavégzés, polcrendsze.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    230 000 Forint
  • Targoncavezető

    1184 Budapest, Lakatos út
    Beérkező alapanyag raktározás.Készáru kiadás.Targoncás feladatok elvégzése után a csomagoló üzem mnkájában részvétel.
    220 000 Forint
  • Raktári adminisztrációs gyakornok

    Budapest XVIII. kerület
    Te is vásároltál már online? Bosszankodtál, hogy miért kell olyan hosszú időt várni egy csomagra? Itt a lehetőség, hogy kezedbe vedd az irányítást! Nemzetközi partnerünkhöz keresünk adminisztratív munkára diákokat. Ha úgy érzed, hogy megállnád a helyed a világ egyik legnagyob.
  • Kézbesítő

    1184 Budapest, Üllői út 400.
    Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére Hírlap előfizetések gyűjtése Hírlapok és sorsjegyek értékesítése Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
  • Fodrász

    1182 Budapest, Gulipán utca 8.
    18.kerületi modern, jól bejáratott szépségszalonunkba keresünk tapasztalattal, és vállalkozói jogviszonnyal rendelkező fodrász(esetleg hajfonó, hajhosszabbító) kollégát!
  • Eladó

    Budapest, 1185
    Főbb feladatok, munkák: Ferihegyen lévő Exclusive optikai szalonunk bővítése miatt eladó kollégákat keresünk! Vásárlók kiszolgálása Áruk rendelése, átvétele Az üzlet tisztán tartása
  • Szerviztechnikus-telepítő

    1185 Budapest
    Közreműködés saját fejlesztésű beléptető- és parkoló automaták és rendszerek szerelésében, telepítésében, karbantartásában, szervizelésében
  • Kárpitos

    1182 Budapest, Péterhalmi út 8.
    Budapest XVIII. kerületében, kárpitozott bútorok gyártásával foglalkozó cég, kárpitos kollégát keres. Kárpitos végzettség nem kötelező. Fejlődés előtt álló (13 fős) csapatunk, némi segítségre szorul (rengeteg a munka), ezért szükségünk lenne új kollégára. Bérezés teljesítmény.