Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 1-3 év tapasztalattal

7 db találat
Szűrés
  • Szakács

    1051 Budapest, Zrínyi utca 16.
    Szakácsot keresünk akár azonnali kezdéssel, belvárosi Tapas Bárba.
    máj. 26.
  • Raktáros Karriertipp!

    1165 Budapest, Zsemlékes út 25.
    Főbb feladatok, munkák: - beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele, betárolása - kimenő áruk összekészítése, csomagolása - raktározáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása - árumozgatás gépi és kézi erővel - raktárrend folyamatos fenntartása - leltározásban való a...
    ma 10:55
  • munkaügyi feladatok adminisztrációja, kapcsolódó ügyintézési feladatok teljes körű ellátása munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció munkaszerződések, munkaköri leírások és egyéb munkaügyi dokumentumok elkészítése, nyomon követése, iktatása bérsz...
    tegnap 16:35
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?

    1163 Budapest, Kövirózsa utca 5.
    A raktárban lévő áruk kézi és gépi mozgatása, kezelése, csomagolása A készletek kijelölt helyre elhelyezése, azonosítóval és minőségi jellel való ellátása Kivételezésnél a kiadandó készlet megkeresése, a rakomány megbontása, a készlet kiadásra való elkészítése és a vevők részére...
    máj. 22.
  • Hideg és meleg ételek elkészítése előre megadott receptura alapján.
    máj. 21.
  • Raktáros

    1165 Budapest, Légcsavar utca 5.
    Napi raktározási feladatban részvétel Gyártási folyamatok támogatása, alapanyag bekészítés az üzemek részére Napi kisebb szállítási, beszerzési feladatok elvégzése Műhelyben dolgozó szerelő kollégák munkájának támogatása
    máj. 16.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim