Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

18 db találat
Szűrés
  • Finommechanikai alkatrészek, készülékeik elkészítése Anyagok előkészítése Alkatrészek utómunkálása, sorjázása, menetelése Mechanikai alegységek összeszerelése
    máj. 24.
  • Gépjárműszerelő (Transzporter üzletág) Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1117 Budapest, Hunyadi János út 6.
    Mercedes-Benz márkacsoporthoz tartozó buszok szervizelése Garanciális és garancián túli javításainak elvégzése A buszok műszaki vizsgára való felkészítése Gépjármű-diagnosztika Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása
    máj. 24.
  • A MOL Campus 28. emeletén található Virtu étterembe keressük új, lendületes, vagány és tettrekész csapattársunkat. Hiszünk magunkban, a minőségben és abban a vendéglátásban, ami párját ritkítja ma Budapesten. Minőségi alapanyagokból készítünk egészséges és izgalmas ételeket, nagy...
    máj. 24.
  • Főbb feladatok, munkák: Napi rutinfeladatok elvégzése: nyitás, zárás, termékek folyamatos kihelyezése, helyben sütés, értékesítés.
    máj. 24.
  • Autószerelő (Busz üzletág) Karriertipp!

    1117 Budapest
    máj. 23.
  • Épületkarbantartó

    1117 Budapest, Budafoki út 91.
    Irodaház műszaki napi üzemeltetési feladatainak ellátása Épületvillamossági, gépészeti berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása és eseti kijavítása Alvállalkozók kísérete Bérlőkkel való kapcsolattartás Munkálatok számítógépen való dokumentálása, munkalapok vezetés...
    máj. 23.
  • ellátod a hőközpontok karbantartásához kapcsolódó feladatokat, szerelvények és csővezetékek javítási munkálatait, cseréjét
    máj. 23.
  • Fűtésszerelő Karriertipp!

    1116 Budapest, Kalotaszeg utca 31.
    ellátod a hőközpontok kivitelezéséhez szükséges gépészeti csővezetékszerelési munkákat
    máj. 23.
  • Mezőgazdasági gépszerelő Karriertipp!

    Mercedes-Benz márkacsoporthoz tartozó mezőgazdasági gépek és egyéb speciális felépítmények szervizelése Garanciális és garancián túli javításainak elvégzése A gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése Gépjármű-diagnosztika Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása...
    máj. 22.
  • Autószerelő

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 45.
    máj. 20.
  • Karosszéria lakatos Karriertipp!

    1117 Budapest, Budafoki út
    Újbudai Mazda, KIA és Fiat márkaszerviz többéves gyakorlattal rendelkező karosszéria lakatos munkatársat keres. Főbb feladatok, munkák: - a cégünkhöz karosszéria-lakatos munkára beérkezett autók javítása
    máj. 20.
  • Kiszállító Karriertipp!

    1116 Budapest, Vegyész utca 17-25.
    - Autóalkatrészek kiszállítása - Akciós termékek menedzselése - Piaci igények felkutatása, adatgyűjtés - Ügyfélorientált munkavégzés - Pénzkezelési műveletek végrehajtása
    máj. 20.
  • Hegesztett szerkezetek, lemezalkatrészek csiszolása Alkatrészek porfestésre/eloxálásra való előkészítése Alkatrészek elő – és utómunkálása, sorjázása
    máj. 19.
  • Mercedes-Benz márkacsoporthoz tartozó buszok szervizelése Garanciális és garancián túli javításainak elvégzése A buszok műszaki vizsgára való felkészítése Gépjármű-diagnosztika Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása
    máj. 17.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim