Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

10 db találat
Szűrés
  • Napelemes rendszerek villamos bekötési feladatainak elvégzése Lakáselosztók átalakítása, korszerűsítése A kivitelezéshez kapcsolódó anyagbeszerzések leadása raktár felé A kivitelezéshez kapcsolódó, villanyszerelő által kitöltendő iratok, dokumentumok és saját raktárkészlet kezelé...
    máj. 11.
  • Location: Budapest, Hungary This role requires work in 24/7 environment, work on national holidays (as allowed by local regulations). The Customer Service Specialist will be responsible for providing the highest level of customer service and managing all aspects of the order proc...
    tegnap 14:45
  • ▪ Bejövő telefonhívások fogadása, ▪ egészségügyi ellátások megszervezése az egészségbiztosított ügyfelek igényei szerint, ▪ kapcsolattartás az ügyfelekkel és egészségügyi szolgáltatókkal, ▪ megszervezett ellátások dokumentálása, adminisztrálása a számítógépes rendszerben...
    tegnap 10:02
  • Csatlakozz hozzánk sofőrként és légy a Green Team tagja! Nemzetközi hipermarkethez, élelmiszer kiszállításra sofőröket keresünk! Jelentkezz hozzánk egyéni vállalkozóként !
    tegnap 19:30
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • rendezvények lebonyolításában való segédkezés; vendégek illedelmes kiszolgálása; ételek italok kiadása; sörcsapolás; szendvicskészítés; pénztárgép kezelés;
    tegnap 10:00
  • Magasemelésű és tolóoszlopos targonca használata a munka során (3324) Termelés és raktár kiszolgálása alapanyagokkal Raktáron belüli anyagmozgatás Bevételezés kivételezés a raktárból
    máj. 07.
  • a kaszinó vendégeinek fogadása, játéktér rendezettségének biztosítása, a nyerőgépek játékainak megismertetése, ételek és italok felszolgálása, adminisztratív feladatok elvégzése.
    máj. 04.
  • a kaszinó recepciós feladatainak ellátása.
    máj. 03.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim