Állások, munkák egyetemi végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • Páciens Koordinátor

    1033 Budapest, Kaszásdűlő utca 7.
    Főbb feladatok, munkák: · Klinikánkra beérkező páceinsek üdvözlése, fogadása, eligazítása, valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban · A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása · Páciens kezelő rendszer kezelése - időpontok szer...
    tegnap 12:20
  • Preanalitikai asszisztens

    1038 Budapest, Papírgyár utca 58.
    Laboratóriumi informatikai rendszer elsajátítása és kezelése. Minták dokumentált átvétele, azonosítása, bárkóddal való ellátása. Beküldött kérőlapok laboratóriumi informatikai rendszerbe rögzítése Laboratóriumi szortírozó automata, centrifuga kezelése. Tovább küldendő vizsgálatok...
    máj. 22.
  • Masszőr

    1033 Budapest, Huszti út 27.
    Vendégek fogadása, masszázs szolgáltatás nyújtása.  Szalon tisztán és rendezetten tartása.
    máj. 17.
  • cikkek (hírösszefoglaló, hír háttéranyag, tudósítás, riportok, interjúk) elkészítése; témajavaslatok előkészítése; alapos, lelkiismeretes felkészülés adott témában; az elkészült anyagok szerkesztése, formázása, a szerkesztőségi munkát támogató informatikai rendszer kezelése; szor...
    máj. 14.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim