Betanított munka állások, munkák Jász-Nagykun-Szolnok megyében

5 db találat
Szűrés
  • Betanított munkatárs

    SZOLNOK, 5000 NAGYSÁNDOR JÓZSEF út -. HRSZ. 15751/6.
    Szolnoki, beltéri ajtó gyártással foglalkozó cég keres azonnali kezdéssel munkatársakat, betanított munkás pozícióba, egy műszakos munkarend, szolnoki telephely.
    tegnap 10:51
  • A beérkezett alapanyagok, kiszállításra kerülő késztermékek mérlegelése és egyéb eseti mérlegelések ellátása, valamint ezek aktuális dokumentálása. Gépjárművezetők tájékoztatása, útbaigazítása. Kiállítja a közúti szállítóleveleket, mérlegjegyeket. Mérlegház és közúti mérleg körny...
    tegnap 13:55
  • Feladatai: Az üzemvezető által adott feladatok elvégzése. Nyilvántartások, dokumentációk kezelése, a munkakörhöz tartozó további feladatok kivitelezése.
    tegnap 08:00
  • Gyártásközi minőségellenőr Karriertipp!

    5100 Jászberény, Necső telep
    Félkész és késztermékek vizuális és mérése és ellenőrzése termék releváns ellenőrzési utasítások alapján. Az ellenőrzési utasítások továbbfejlesztése, frissítése. Észlelt hibák megjelölése, rögzítése IMFR rendszerben, hibás termék elkülönítése. Az egyszeri eltérési engedélyek és...
    ápr. 24.
  • Az óránkénti mennyiségi normák teljesítése  A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt dokumentációs feladatok elvégzése Termékek vizuális ellenőrzése és / vagy összeszerelése  Munkakörnyezet rendben tartása...
    ápr. 23.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim