Állások, munkák általános iskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

12 db találat
Szűrés
  • Szakács

    1051 Budapest, Zrínyi utca 16.
    Szakácsot keresünk akár azonnali kezdéssel, belvárosi Tapas Bárba.
    máj. 26.
  • Napi rutinfeladatok elvégzése: áruátvétel, sütés, pultfeltöltés, kiszolgálás, zárás.
    tegnap 08:20
  • Főbb feladatok, munkák: Napi rutinfeladatok elvégzése: nyitás, zárás, termékek folyamatos kihelyezése, helyben sütés, értékesítés.
    tegnap 07:43
  • Gyártásindításkor a szükséges dokumentációk és a meghatározott paraméterek igazolható ellenőrzése Önálló folyamatos gyártásközi termékellenőrzés elvégzése A mérési eredmények előírás szerinti dokumentálása Hibák rögzítése, javító intézkedések megfogalmazása, bevezetésének nyomon...
    máj. 27.
  • Az ellátottak ruháinak mosása, vasalása
    máj. 24.
  • 15. kerületi édesipari termelőüzemünkbe keresünk tésztaposztra új kollégákat azonnali felvétellel, hosszútávra.                                                   Feladatok: - tészta gyúrása, nyújtása, hajtogatása                                                                    ...
    máj. 23.
  • Műanyagtermék-összeszerelő Karriertipp!

    1108 Budapest, Kozma utca 9.
    műanyag taneszközök és oktatási szemléltető eszközök összeszerelése mintadarab alapján a termékek kézi festése, csomagolása betanított munka, tapasztalt kollégák segítenek a mielőbbi betanulásban
    máj. 23.
  • UV LED technológiával ajándéktárgyak nyomtatása UV LED nyomtatási előkészületek, gépbeállítás, próbanyomat készítés
    máj. 22.
  • Adatrögzítés és elemzés Kapcsolattartás kereskedelmi egységekkel
    máj. 16.
  • Budapesti telephelyű dinamikusan fejlődő vállalatunk izgalmas lehetőséggel várja bővülő csapatába azokat, akik szeretnének részese lenni egy lendületes mélyépítő projektnek! Ha szeretnél olyan munkát, ahol minden reggel a kényelmes autóban indulhatsz a munkaterületre, és délután...
    máj. 02.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim