Baranya megyei állások, munkák >10 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Üzletvezető

    7634 Pécs, Nagy-Berki út
    A munkakör célja: A hozzá tartozó üzlet mindennapi működésének zökkenőmentes ellátása. Főbb feladatok: Az üzlethelyiségbe betérő vevők barátságos kiszolgálásának megszervezése, szükség esetén közreműködés a kiszolgálásban, pénztárkezelésben Az üzletben dolgozó munkavállalók irány...
    tegnap 14:45
  • Áru felrakodása, az áru felrakodásának az ellenőrzése, annak sértetlen állapotban történő kiszállítása Partnereink részére Szállítási útvonal pontos betartása Rakomány biztonságos kezelése Partnereink üzleteinél való kipakolása 12 tonnás emelőhátfalas teherautóval történő áruszál...
    máj. 14.
  • Bolti eladó

     Vásárlókkal szembeni barátságos, kedves és professzionális kiszolgálás Az árukészlet folyamatos ellenőrzése és igény szerinti feltöltése, az érvényes frissességi és szavatossági idővel kapcsolatos szabályozások figyelembevételével a teljes választékra vonatkozóan Áru kicsomagolá...
    máj. 09.
  • vásárlók kérdéseinek megválaszolása szakszerű segítségnyújtás az áruk kihelyezése a növények ápolása
    ápr. 29.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim