Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Napelemes rendszerek villamos bekötési feladatainak elvégzése Lakáselosztók átalakítása, korszerűsítése A kivitelezéshez kapcsolódó anyagbeszerzések leadása raktár felé A kivitelezéshez kapcsolódó, villanyszerelő által kitöltendő iratok, dokumentumok és saját raktárkészlet kezelé...
    máj. 11.
  • Kisegítő raktáros, gondnok Karriertipp!

    1116 Budapest, Sáfrány utca 23.
    Raktári feladatok elvégzése: áruátvétel (fizikai anyagmozgatás, többnyire 20 kg feletti súlyú dobozok), a raktár tisztántartása, késztermék szettesítés /gyártás, megrendelések dobozolása, csomagolása Esetenként egyéb feladatok céges gépkocsival (beszerzés, dokumentumok kézbesítés...
    tegnap 13:05
  • Raktáros

    1112 Budapest, Budaörsi út 179.
    Bejövő áru átvétele, megfelelő polckódra történő elpakolása, bekódolása, kimenő áruk kézi komissiózása, csomagolása, alkatrészt kiszolgáló kollégák támogatása, raktári rend fenntartásában való aktív részvétel, csapat- és egyéni munkában való komfortos munkavégzés, esetlegesen kis...
    máj. 10.
  • Raktáros Karriertipp!

    1117 Budapest, Hunyadi János út 7.
    anyagmozgató, kiszedő feladatok ellátása megrendelések pontos, rendezett kiszedése, komissiózás, csomagolás áruátvétel, árukiadás raktári rend fenntartása
    máj. 09.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim