Anyaggazdálkodás, beszerzés állások, munkák

5 db találat
Szűrés
  • Főbb feladatok, munkák: Kapcsolattartás a kiskereskedelmi partnerekkel írásban és telefonon Vevői rendelések feldolgozás, rögzítése az SAP rendszerben Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai és értékesítési területekkel (német/angol és magyar nyelven) Szállítmányozás megszervezé...
    máj. 12.
  • Beszerző mérnök

    1117 Budapest, Budafoki út 97.
    gyártáshoz és helyszíni szerelési munkákhoz szükséges anyagok beszerzése beszerzések időrendjének megtervezése, a követelményeknek megfelelő termékek és szolgáltatások kiválasztása raktárkészlet kezelése, nyilvántartása, leltározása új beszerzési források felkutatása...
    máj. 12.
  • Beszerző

    1222 Budapest, Méz utca 11.
    Kereskedelmi áru beszerzése, kezelése, nyilvántartása Vám és szállítmányozási feladatok ellátása Bevételezés, készletrevételezés Árak aktualizálása Beszállítói tárgyalások bonyolítása magyar és angol nyelven Beszállítói források felülvizsgálata, új, potenciális beszállítók felkut...
    máj. 06.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim