Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 5-10 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Műanyag alkatrészek (optikai eszközök) mosása, fertőtlenítése, szárítása ellenőrzött higiéniai munkaterületen.
    ma 11:15
  • Éjszakai raktári kisegítés Diákmunka - Alsónémedi

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2351 Alsónémedi, GLS Európa utca 2.
    Raktári kisegítés A szortírozóüzembe beérkező csomagok pakolása, irányítása futószalag mellett
    tegnap 14:50
  • szállítólevelek, számlák készítése áru összeírása leltározás adminisztratív feladatok
    tegnap 13:25
  • raktározási feladatok áru összekészítés áru kiszállítás beérkező rendelések koordinálása vevőkkel kapcsolattartás beszerzés lebonyolítása
    tegnap 09:55
  • Adatközpontok fizikai és virtuális hálózatainak menedzselése, továbbfejlesztése Erőművek hálózatainak kialakítása, azok felügyelete Rendszeres IT üzemeltetési és karbantartási feladatok elvégzése Windows és Linux szerverek kezelése Szerverek állapotának rendszeres ellenőrzése Mon...
    máj. 28.
  • Kereskedelmi ügyintéző

    Pest megye
    Kapcsolattartás külföldi ügyfelekkel emailen, telefonon Kereskedelmi folyamatok adminisztratív támogatása (megrendelések visszaigazolása, kezelése, felügyelete, vevői információk továbbítása a gyártáshoz, szállítmányozás felügyelete, dokumentációk előkészítése, nyilvántartások ke...
    máj. 22.
  • Feladatok: Bejövő és kimenő számlák kezelése Napi kapcsolattartás a könyvelléssel Kontrolling feladatok: színesfém feldolgozás, szállítás, kereskedelem monitoringja, adatok feltöltése Kiadások, költségek nyomon követése, nyilvántartása és monitoringja Jelenléti ívek kezelése Enge...
    máj. 21.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim