Adminisztrátor, dokumentumkezelő állások, munkák 1-3 év tapasztalattal

3 db találat
Szűrés
  • - adatkezelés - adatrögzítés - logisztikai ügyintézés: logisztikai szervezeti egységek munkájának támogatása, asszisztencia - irodai adminisztráció: postai küldemények feldolgozása, iktatás, levelezés - számlák iktatása, ellenőrzése, feldolgozása
    máj. 29.
  • Webshop ügyintéző

    1191 Budapest, Üllői út 206.
    Főbb feladatok: Pénzügyi riportok kezelése és nyomon követése. Másodlagos feladatok: Weboldalak kezelése Rendelésfeldolgozások Csomagok összekészítése a futárszolgálatok részére
    máj. 29.
  • The ITA is now looking to expand its Regulatory Compliance Department with a committed and passionate full-time (40 hours per week) employee to join the ITA’s Branch Office in Budapest. The primary responsibility of this position will be to support the compliance activities with...
    máj. 28.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim