Adminisztráció, asszisztens, irodai munka állások Fejér megyében 3-5 év tapasztalattal

10 db találat
Szűrés
  • Keresem azt a széles látókörrel, de nem feltétlenül végzettséggel vagy papírral rendelkező munkatársamat és / vagy üzlettársamat, aki nem csak alkalmazotti szemlélettel rendelkezik. Tényleg nem a papírodra vagyok kiváncsi, inkább a hozzáálásodra, tapasztalatodra. Legyen tapasztal...
    tegnap 13:55
  • Ügyfél kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel, kérdések/kérések megválaszolása elsősorban e-mailben alkalmanként telefonon is, Bejövő vevői megrendelések feldolgozása, kezelése, nyomon követése Rendelés feldolgozáshoz tartozó adminisztratív feladatok kezelése Panasz és...
    máj. 01.
  • Irodai ügyintéző

    8000 Székesfehérvár, Balatoni út 143.
    - Árajánlatok készítése - Emailek megválaszolása - Kassza kezelése - Vevők segítése - Beszállítókkal való kapcsolattartás
    ápr. 30.
  • Megrendelések bevitele az Oracle rendszerbe Napi riportok készítése A csapat adminisztratív támogatása
    ápr. 22.
  • Karbantartó mérnök gyakornok energetika területre

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8000 Székesfehérvár
    Energia Irányítási Rendszer és dokumentáció ellenőrzése, kiegészítése, fejlesztése; Tervdokumentációk ellenőrzése; Energia Menedzsment Rendszer ellenőrzés, bővítés, fejlesztés; Energia mérőrendszer ellenőrzése, fejlesztése; Energetikai adat elemzés Facility management napi tevéke...
    ápr. 22.
  • QuickShip gyakornok

    Társosztályokkal folytatott tevékenységek támogatása Beszállítói árajánlatok bekérése QS Expedite alkatrész beállítások nyomonkövetése Dokumentációs jegyzőkönyvek digitalizálása Kimutatások, riportok készítése
    tegnap 13:50
  • Adminisztratív feladatok elvégzése Emailek kezelése
    ápr. 29.
  • Tréning asszisztens gyakornok

    Technikai tréningeket kell szervezése és előkészíteni az ügyfelek számára Európa szerte Tréningekhez kapcsolódó dokumentációs folyamatok elvégzése
    ápr. 22.
  • folyamatmérnökök munkájának segítése mérőeszközök kalibráltatása adminisztratív feladatok (műszakjelentések kezelése excelben, selejtadatok kimutatás készítése excelben) gyártási dokumentumok kihelyezése a gépekhez
    máj. 02.
  • Vásárlói blokkok fényképezése a kijelölt áruházakban Megadott alkalmazás használata Blokkokról készült fényképek körbevágása az alkalmazás segítségével
    ápr. 30.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim