Állások, munkák angol nyelvtudással, pályakezdőknek

7 db találat
Szűrés
  • Különböző részlegek folyamatainak megismerése Részvétel folyamatfejlesztési projektekben, hatékonyság javításában Termékek és folyamatok minőségének ellenőrzése Termelési tervek felülvizsgálata Gyártási hatékonyság javítása
    tegnap 10:12
  • A tanszéki ügyekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, nyilvántartások kezelése Tanszéki postázási feladatok intézése Gépelési, számítógépes szövegszerkesztési feladatok ellátása magyar és angol nyelven, irattár kezelése, iktatás és aláíratás Telefon kezelése, beérkező informá...
    ma 10:22
  • Adatbevitel SAP-ba, a megfelelő szerződés alapján történő számlázás biztosítása Ügyfél törzsadatok beállítása és frissítése meghatározott folyamat alapján Vevői szerződések beállítása és frissítések az SAP-ban Számlázási bizonylatok javítása speciális követelmények (pl. garancia)...
    máj. 27.
  • a kaszinó recepciós feladatainak ellátása.
    máj. 18.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim