Eladó állások, munkák >10 év tapasztalattal

2264 db találat
Szűrés
  • a naponta érkező árukészlet feldolgozása új termékek kihelyezése, és az eladótér folyamatos rendben tartása a próbafülkék tisztán tartása, hogy a vásárlók kényelmesen tudják felpróbálni a levadászott kincseket a vásárlási folyamat lezárásaként a pénztárgépek szakszerű használata,...
    tegnap 14:30
  • provide professional sales and ensure customer satisfaction at all times meet sales goals set by management representation of the fashion house and acting according to its guidelines maintaining a clean, organized shop and stock perform as a team-player, participate in all activi...
    máj. 03.
  • Eladó

    1068 Budapest, Felsőerdősor utca 16-18.
    Feladatok: - Vásárlók kiszolgálása - Wolt-os rendelések kezelése - Áruátvétel, árukészlet kezelése és rendben tartása - Pénztárgép kezelése és pénzügyi tranzakciók végrehajtása - Üzletrendezés, takarítás - Szendvics, kávé készítés
    tegnap 09:56
  • Márkabolti eladó, pénztáros Karriertipp!

    8360 Keszthely, Sömögyei út 6.
    Amiben számítunk Rád ebben a munkakörben; vásárlók köszöntése, fogadása, felvilágosítás, szaktanácsadás a vásárlóknak az áru kiválasztásához, vásárlók kiszolgálása, pénztárgép kezelése, áru csomagolása, közreműködés a leltározásban, áruátvétel, raktározás, termékek árazása, bolt...
    ápr. 30.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim