Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 5-10 év tapasztalattal

69 db találat
Szűrés
  • homlokzati és lábazati hőszigetelés ablakkávák hőszigetelése födém hőszigetelése szigetelés előtti vakolatjavítás Dryvit hálózás vakolás, festés
    ápr. 16.
  • Mindennemű kertészeti feladatok ellátása egy magán kertben, különös tekintettel a konyhakerti veteményesre, dísz és gyümölcsfákra.
    ápr. 11.
  • Karosszéria lakatos

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2151 Fót, Fehérkő utca
    Sérült karosszéria javítása, elemek cseréje, sérült alkatrészek összeírása.
    ápr. 11.
  • Csapatunk bővítéséhez keresünk szakképzett villanyszerelő kollégákat és  vállalkozókat azonnali munkakezdéssel! Villamossági rendszerekkel foglalkozó cégünk 20 éve van jelen a piacon. Fő profilunk: üzletek és irodaházak erősáramú villamos szerelése Főbb feladatok: erősáramú villa...
    ápr. 09.
  • Szakács

    1096 Budapest, Vendel Utca
    Feladatok: menüztetés, a’la carte és rendezvényi étkeztetés, a napi feladatok szervezése, adminisztráció
    ápr. 09.
  • Autószerelő

    4400 Nyíregyháza, Tüzér utca 2.
    A NYÍRVV Nonprofit Kft. tulajdonában lévő céges gépjárművek javítása, szervizelése
    ápr. 08.
  • Tehergépkocsi szerelés.
    ápr. 05.
  • Kőműves

    2040 Budaörs, Ősz utca 11.
    Budaörs környéki munkahelyeken Kőműves/burkoló munkák végzése.
    ápr. 02.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim