Állások, munkák általános iskolai végzettséggel, 5-10 év tapasztalattal

75 db találat
Szűrés
  • Beteghordó

    1097 Budapest, Nagyvárad tér 1.
    A dialízis központban kezelt betegek támogatása, szállítása, mozgatása, szakrendelésekre, egyéb vizsgálatokra történő kisérése. A betegellátáshoz szükséges anyagok és eszközök átvétele, ezek mozgatása raktárhelyiségbe, kezelőkbe. Raktárhelyiség és egyéb helyiségek rendjének megőr...
    ápr. 12.
  • Főbb feladatok, munkák: Autóipari alkatrészek be –és kitárolása, gyáron belüli mozgatása Kamionok és vagonok fel- és lepakolása Raktári tárhelyek feltöltése Szkenner használata
    ápr. 12.
  • A dialízis központ tisztán tartása a vállalat higiénés előírásainak megfelelően
    ápr. 12.
  • termékek kihelyezése áruprezentációs szabályoknak megfelelően áruátvétel, üzlettér tisztán tartása magabiztos, gyors pénztári munka vásárlók udvarias kiszolgálása az üzletvezető munkájának támogatása
    ápr. 11.
    ápr. 11.
  • - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - A munkaterület rendben és tisztán tartása - Árucserében való részvétel - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
    ápr. 11.
  • A főzőkonyhán: a főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl. alapanyagok előkészítése, eszközök tisztán tartása), A konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása.
    ápr. 10.
  • Targoncás

    6728 Szeged, Budapesti út 6.
    Szegedi budapesti úti hűtött Sole-Mizo raktárba keresünk targoncás munkatársakat.  Feladatok: Élelmiszeripari raktárban targoncavezetői feladatok ellátása. Áru előkészítése a szállításhoz.
    ápr. 09.
  • - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - Esetenként pénztárosi feladatok ellátása - A munkaterület rendben és tisztán tartása - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján - Árucserében való részvétel...
    ápr. 05.
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása A munkaterület rendben és tisztán tartása Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján Pénztárosi feladatok ellátása
    ápr. 05.
  • betanított munka gépesített munkafolyamatokhoz 2 műszakos munkarend
    ápr. 05.
    ápr. 05.
  • - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - A munkaterület rendben és tisztán tartása - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
    ápr. 04.
  • Karbantartó

    2143 Kistarcsa, Külső Raktár körút 11.
    Gyártógépek folyamatos működtetésének biztosítása, beállítások elvégzése Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása Finommechanikai  munkálatok ellátása Termelési folyamatok optimalizálásában való részvétel Lakatosipari munkák elvégzése, hegesztés (elektróda, Co) Bizonyos es...
    ápr. 03.
  • Raktáros-targoncavezető

    1158 Budapest, Rákospalotai határút
    Árufogadás, címkézés, betárolás, termeléshez szükséges anyagok komissiózása Raktáron belül- és üzemrészek közötti anyagmozgatás targoncával Raktár-irányítási szoftver alkalmazása Raktári rend fenntartása
    ápr. 03.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim