Állások, munkák 5-10 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • Raktáros / targoncás

    2142 Nagytarcsa, Nyár utca 9.
    Mennyiségi és minőségi áruátvétel Betárolás targoncával és manuálisan (polcrendszerre és árutároló görgős eszközre) Árukiadás vevők részére szkenner segítségével Belső árumozgások teljesítése, komissiózás
    tegnap 15:30
  • Takarító

    1014 Budapest, Hess András tér
    Vendéglátó egység takarítása.
    tegnap 18:30
  • Vendéglátó egység éjszakai őrzése.
    tegnap 18:25
  • Kiszállító

    1097 Budapest, Gubacsi út 32.
    Munkakör leírása: Ki kell szállítani az autóalkatrészeket a partnereinknek Budapesten és vonzáskörzetében. Munkaidő: Hétfőtől- péntekig 6:30-15:30 (A hét) és 7:30-16:30-ig (B hét)
    máj. 21.
  • Telephelyi gondnok, karbantartó

    1121 Budapest, Konkoly-Thege Miklós út 29-33.
    apróbb karbantartási, javítási, szerelési feladatok elvégzése a telephelyi irodaépületekben víz- és villanyszerelő kollégákkal való szoros együttműködés
    ápr. 22.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim