Elektromos karbantartó állások, munkák általános iskolai végzettséggel

7 db találat
Szűrés
  • Biddle prémium klímaelválasztó berendezések karbantartása országosan (tisztítás, mechanikus és elektromos kötések ellenőrzése, egyéb egyszerű feladatok) Midea kazettás multi klíma rendszerek karbantartása (Budapest, alkalmanként Pécs, Szeged, Győr, Debrecen) Danfoss kompakt aggre...
    máj. 12.
  • Háztartási gépekhez gyártott ledes és lámpás elemek, kapcsolók, és egyéb alkatrészek szerelése, bilincselése, forrasztása, ragasztása, ellenőrzése. A gyártáshoz tartozó egyszerű adminisztráció, számolási és nyilvántartási feladatok elvégzése.
    máj. 10.
  • Villanyszerelő Karriertipp!

    Rugalmas - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Zala megye
    Erős- és gyenge áramú szerelések Villamosrajz alapján önálló munkavégzés Általános és ipari villanyszerelői munkák Kapcsolószekrények összeszerelése és bekötése
    máj. 09.

    máj. 09.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Épületgépészeti feladatok szakszerű, minőségi ellátása
    máj. 11.
  • Ajtószerelő Karriertipp!

    2142 Nagytarcsa
    HÁZAK ÁSZA Kft. Ajtószerelő 2142 Nagytarcsa Nagytarcsa Pest megye Szerelő-karbantartó Biztonsági...
    máj. 08.
  • Napelempark szerkezetépítő Karriertipp!

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld
    szerzett tapasztalat napelem telepítésben szerzett tapasztalat villanyszerelő végzettség kiemelt...
    máj. 08.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim