Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel

7 db találat
Szűrés
  • fúvóüzem hatékony, műszakszintű irányítása műszak teljesítményének folyamatos felülvizsgálata minőségi probléma esetén a hibák elhárítása a termelés feltételeinek ellenőrzése, gyártások elindítása, felügyelete és dokumentálása géphibák elhárítása az irányítása alatt álló dolgozók...
    tegnap 14:05
  • Alapanyagok keverése, nyújtása Gépi megmunkálás felügyelete. Termékek hőkezelése. Minőségellenőrzés, darabolás, csomagolás.
    máj. 16.
  • Fényező Karriertipp!

    1201 Budapest, Torontál utca
    Különböző típus alkatrészek fényezése, ipari festése Munkaterület tisztántartása, általános rendrakás, üzem rendbetartása.
    máj. 15.
  • Alapanyag raktáros Karriertipp!

    9184 Kunsziget, Fő utca 30.
    Komissiózás Targonca kezelés Alapanyag ellátása a termelésben Gyalogkíséretű, kézi raklapemelő kezelése
    máj. 15.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Textilipari betanított munkás Karriertipp!

    1103 Budapest, Gyömrői út 86.
    Főbb feladatok: Textilipari gyártást támogató tevékenységek végzése Fonatológépek működésének elsajátítása, gépek működtetése Munkakörnyezet tisztán tartása
    máj. 14.
  • Gépkezelő Karriertipp!

    9028 Győr
    üzemeltetni, kezelni a termelőgépeket (műanyagfeldolgozó extruder)  biztosítani a termék minőségét gyártás közben,  adatokat dokumentálni, betartani a termelési tervben meghatározott gyártási és minőségi követelményeket.
    máj. 13.
  • Operátor

    1224 Budapest, Máriás utca 30.
    aktív részvétel a gyártási folyamatban termékek folyamatos minőségellenőrzése etalonok segítségével, dokumentálás termékek csomagolása tisztaság és rend ellenőrzése és fenntartása
    máj. 07.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim