Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 1-3 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • Üzemi gépkezelő

    8000 Székesfehérvár, Rozmaring utca
    automata-, félautomata egyedi gépek, berendezések kezelése, felügyelete, kiszolgálása teljes szűrőelem gyártás, összeszerelés, tesztelés csomagolásban, kiszállításban való részvétel gyártásközi anyag-, termékmozgatás termelési adatok rögzítése a termelésirányító rendszereben...
    máj. 10.
  • Feladatok: Technológiai fegyelem betartása Szerszám cserék elvégzése Alapanyag kezelés Megfelelő dokumentációk töltése Kollégákkal való kommunikáció Alapvető számítógépes ismeret
    máj. 09.
  • Gödön található fémipari Partnerünkhöz betanított CNC gépkezelőket keresünk saját állományunkba 8 órás 3 műszakos azonnali kezdéssel. Feladatok: szálanyag(6-12 méter), szögvasak fúrása, vágása préselése CNC géppel
    máj. 08.
  • Takarító Karriertipp!

    3200 Gyöngyös, Déli Külhatár utca 2.
    Dinamikusan  fejlődő cég szerződött partneréhez a B.Braun Medical Kft. Gyöngyösi gyárába keres takarítókat az alábbi feltételekkel.  Fekete, szürke - és fehér zónák teljes körű takarítása Irodák, folyosók, lépcsőházak, mosdók takarítása Fogyóeszközök újratöltése Hulladék ürítés...
    máj. 07.
  • Gépkezelő Karriertipp!

    4400 Nyíregyháza, Derkovits utca 137.
    Nyomókendő gyártásában való részvétel Bevizsgálás Csomagolás
    máj. 07.
  • Legyél pályakezdő vagy gyakorlattal rendelkező, elkötelezett csapatunk mindenre megtanít, ami a munkavégzéshez szükséges! Mi hosszútávra tervezünk veled és ehhez minden feltételt biztosítunk számodra, hogy szakmailag is fejlődhess.  Gyártósori operátorként a betanulást követően a...
    ápr. 26.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim