Állások, munkák alapfokú angol nyelvtudással, szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel

4 db találat
Szűrés
  • Szakács Karriertipp!

    1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 4.
    A szálloda konyháiban ételek készítése, tálalása Kisegítő személyzet irányítása Receptúrák betartása, betartatása Alapanyagok, félkész és késztermékek leltárinak követése Árurendelés összeírása
    ápr. 25.
  • Főbb feladatok, munkák: A létesítmények és a telepített (helyhez kötött vagy mobil) termelőeszközök meghatározott körének hibaelhárítása és módosítása szakmai ismereteinek keretei között. A létesítmények rendszeres körüljárásos ellenőrzése Gépeken, berendezéseken tervszerű megelő...
    ápr. 25.
  • Szállodai takarító Karriertipp!

    6722 Szeged, Hajnóczy utca
    TÉGED KERES A TISZAVIRÁG! Ha pörgős, precíz, környezetedre igényes vagy, ne habozz és jelentkezz takarítónak! Tapasztalat előny, de nem feltétel!
    ápr. 22.
  • Fröccsöntőgépek, szerszámok és kiegészítő berendezések villamos, mechanikai és hidraulikus javítása, karbantartása Gépek állagmegóvására irányuló takarítás, tisztítás, Meghibásodás javítása, tartalék alkatrészek beszerzésében való részvétel, Szerszámfűtések meghibásodása esetén a...
    ápr. 22.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim